Zásady ochrany súkromia

Online kasíno Goxbet zaisťuje súkromie svojich používateľov, preto vám v tejto sekcii poskytujeme informácie o tom, ako zhromažďujeme, ako používame a ako sú chránené osobné údaje získané od našich používateľov.

✅ Zhromažďovanie osobných údajov v spoločnosti Goxbet

Zhromažďujeme osobné informácie o používateľovi, keď sa nový hráč zaregistruje na stránke, ako aj keď vyplní svoj osobný profil. Medzi osobné údaje, ktoré nám používateľ kasína poskytol, patria: krstné meno, priezvisko, adresa bydliska, e-mailová adresa, dátum narodenia, telefónne číslo.

✅ Používanie osobných údajov hráčov v kasíne

Všetky osobné údaje poskytnuté používateľom sa používajú za účelom:

  • Skontrolujte, či je hráč plnoletý (+21);
  • Poskytovať používateľovi celý rad služieb;
  • Splňte v plnej miere všetky povinnosti kasína voči hráčovi;
  • Upozorniť používateľa na nové kasínové hry;
  • vytvárať správy o porušeniach, ktoré môžu súvisieť s praním špinavých peňazí alebo inými typmi podvodov;

Osobné informácie o používateľovi môžeme preniesť na tretiu stranu iba v prípade rozhodnutia o prevode alebo predaji kasína Goxbet alebo jeho neoddeliteľnej súčasti.

✅ Ochrana osobných údajov používateľa

Správa online kasín Goxbet zaručuje, že všetky osobné údaje používateľov nebudú prenesené vládnym agentúram alebo iným organizáciám.

Rešpektujúc právo našich hráčov na dôvernosť herného procesu, naše kasíno poskytuje každému hráčovi právo odmietnuť odber noviniek online kasína Goxbet e-mailom alebo SMS správami.

Online kasíno Goxbet dodržiava potrebné zásady ochrany osobných údajov, spoločnosť Goxbet dodržiava pravidlá a rôzne technické opatrenia, aby chránila všetky informácie o používateľovi, ktoré uchovávame, pred akýmkoľvek neoprávneným prístupom, úpravou a/alebo zničením.

Všetci zamestnanci nášho kasína a spracovatelia informácií, ktorí majú prístup k osobným údajom našich užívateľov a tí, ktorí sú nejakým spôsobom spojení s ich spracovaním, sú zmluvne zaviazaní rešpektovať právo užívateľa na dôvernosť. Všetky osobné údaje používateľa nebudú v kasíne uchovávané dlhšie, ako to bude potrebné v súlade s účelmi, na ktoré boli zhromaždené.