Mobilné kasíno

Mobilná verzia GoxBet

Počet hráčov, ktorí na prihlasovanie do online kasín uprednostňujú mobilné zariadenia, sa neustále zvyšuje. Smartfóny a tablety umožňujú prístup k automatom niekoľkými ťuknutiami na obrazovku. Naše kasíno GoxBet sa snaží vytvoriť čo najpohodlnejší zážitok pre všetkých hráčov bez ohľadu na typ zariadenia, ktoré používajú. Na prístup k automatom a ďalším funkciám majú používatelia dve možnosti: mobilnú verziu alebo aplikáciu na stiahnutie. Každá z týchto metód má svoje vlastné výhody a umožňuje hráčovi vybrať si tú najlepšiu možnosť.

Funkcie GoxBet Mobile

Stránky online kasína GoxBet sú multiplatformné, t. j. fungujú správne nielen na PC, ale aj na mobilných zariadeniach (smartfóny, tablety). Zdroje fungujú na všetkých miniaplikáciách bez ohľadu na typ operačného systému, veľkosť a rozlíšenie obrazovky.

Dizajn mobilného kasína je podobný desktopovej verzii stránky. Jeho dizajn je trochu lakonickejší, ale navigácia je jednoduchá a intuitívna. Mobilná verzia umožňuje prístup ku všetkým funkciám. S jeho pomocou môžete vsádzať na všetky automaty, získavať bonusy a zúčastňovať sa turnajov.

V mobilnom kasíne majú hráči prístup k automatom založeným na HTML5. Táto technológia nahradila Flash Player a má množstvo výhod:

 • Nevyžaduje stiahnutie žiadnych ďalších doplnkov;
 • Poskytuje vysokú rýchlosť, žiadne poruchy pri hraní;
 • Vysokokvalitná grafika;
 • Vhodné pre všetky platformy a prehliadače.

Naše mobilné kasíno ponúka výhradne licencované hracie automaty poháňané technológiou HTML5. Kolekcia obsahuje hry od poskytovateľov, ako sú Novomatic, EGT, Microgaming, Igrosoft a mnoho ďalších. V tomto prípade ponúka formát HTML5 nielen nové simulátory, ale aj hracie automaty, ktoré sa stali klasikou vo svete hazardných hier. Napríklad Book Of Ra, Resident, Fruit Cocktail, Keks, Columbus Deluxe a mnoho ďalších.

Mobilná aplikácia od GoxBet

Máme nielen mobilnú verziu stránky, ale aj bezplatnú aplikáciu pre smartfóny a tablety. V tomto prípade na jeho používanie nepotrebujete prehliadač. Po inštalácii klienta na stiahnutie stačí kliknúť na ikonu a získate prístup k hazardným hrám.

Aplikácia GoxBet bola vydaná vo verziách pre zariadenia iOS a Android. Umožňuje prístup ku všetkým funkciám kasína, úplnému zoznamu hracích automatov, bonusov, turnajov atď. Pri používaní aplikácie si hráči nemusia vytvárať nové konto.

Ak bola registrácia vykonaná už skôr, stačí zadať prihlasovacie meno a heslo z profilu vo forme autorizácie. Všetky údaje o hráčoch, aktívnych aktuálnych bonusových akciách a zostatkoch na účtoch sa stiahnu automaticky.

Mobilná aplikácia na rozdiel od webovej stránky funguje za všetkých podmienok. Zdroj kasína môže byť nedostupný z viacerých dôvodov:

 • V niektorých krajinách poskytovatelia internetových služieb blokujú prístup do kasín z dôvodu zákonného zákazu organizovania virtuálnych hazardných hier;
 • Útoky hackerov;
 • Veľký prílev používateľov.

V tomto prípade budú hráči, ktorí používajú mobilnú verziu, presmerovaní na zrkadlo. Na druhej strane aplikácia funguje bez akýchkoľvek problémov.

Ako stiahnuť GoxBet

Mobilná aplikácia nášho kasína je k dispozícii zadarmo na oficiálnej webovej stránke. Neodporúčame sťahovať inštalačný súbor z webových stránok tretích strán, ako sú torrenty, pretože v takom prípade sa používateľ vystavuje riziku inštalácie škodlivého softvéru alebo phishingu do zariadenia. Aplikáciu nie je možné stiahnuť ani cez Google Play alebo Apple Store. Politika platforiem totiž zakazuje distribúciu softvéru pre hazardné hry za peniaze.

Ak chcete nainštalovať aplikáciu do svojho smartfónu alebo tabletu, musíte:

 • Prejdite na oficiálnu webovú stránku nášho kasína a prejdite do príslušnej sekcie;
 • Kliknutím na tlačidlo spustíte sťahovanie;
 • V nastaveniach miniaplikácie dajte povolenie na inštaláciu súborov APK zo zdrojov tretích strán.
 • Počkajte na ukončenie inštalácie softvéru.

Inštalácia aplikácie GoxBet prebieha normálne. Klient nevyžaduje prístup k osobným údajom používateľa uloženým v zariadení (kontakty, fotografie, platobné informácie), čo zaručuje vysokú úroveň bezpečnosti. Po dokončení procesu inštalácie sa na ploche zariadenia zobrazí ikona s logom kasína.

Ak sa pri inštalácii alebo používaní aplikácie na zariadeniach so systémom iOS alebo Android vyskytnú akékoľvek ťažkosti, odporúčame hráčom, aby kontaktovali podporu. Manažéri podpory vám okamžite pomôžu vyriešiť problém.

Ako vkladať cez mobilný telefón

Používatelia môžu vkladať peniaze prostredníctvom mobilnej verzie aj aplikácie. To si vyžaduje:

 • Zaregistrujte sa alebo sa prihláste do svojho predtým vytvoreného profilu;
 • V dolnej časti obrazovky nájdete tlačidlo „Vklad“;
 • Vyberte typ platobného systému;
 • Uveďte sumu transakcie, číslo účtu;
 • V našom kasíne sú k dispozícii rôzne bonusy za vklad, ak chcete získať stimul, musíte zaškrtnúť príslušné políčko.

Hráč potom musí postupovať podľa pokynov platobného systému. Výber transakčných nástrojov závisí od meny, v ktorej má používateľ otvorený účet. Ponúkajú sa tieto možnosti:

 • Doláre – transakcie sa vykonávajú prostredníctvom Qiwi a Perfect Money, minimálna suma transakcie Piastrix je len 1 dolár, v tomto prípade sa neúčtuje žiadny poplatok;
 • Hrivny – v tomto prípade možno použiť karty MasterCard a Visa, minimálna suma transakcie je len 1 hrivna. Upozorňujeme, že za transakciu vám bude účtovaná 6 % provízia;
 • Ruské ruble – transakcie sú dostupné prostredníctvom elektronickej peňaženky, minimálna suma transakcie je len 1 rubeľ.

V našom kasíne v súčasnosti neprijímame žiadne hotovostné transakcie v eurách. Výbery sa uskutočňujú na ten istý účet, ktorý bol použitý na vklad.

Výhody a nevýhody mobilnej verzie

Každý spôsob prístupu do kasína (mobilný a aplikácia) má svoje výhody a nevýhody.

Za zmienku teda stoja výhody mobilnej verzie kasína:

 • Do vášho zariadenia nie je potrebné sťahovať žiadny ďalší softvér, čo znamená, že kasíno nezaberá žiadne miesto vo vašom smartfóne alebo tablete;
 • Vysoká rýchlosť webu a načítavania stránok;
 • Jednoduchý navigačný systém, nájsť správnu sekciu v rozbaľovacom menu nie je ťažké ani pre začínajúceho hráča;
 • Žiadna cudzia reklama.

Má však aj niekoľko nevýhod:

 • Na prevádzku je potrebná inštalácia mobilného prehliadača;
 • Mobilné kasíno bude nedostupné aj v prípade výpadku.

Mobilná aplikácia si vyžaduje inštaláciu a zaberá určité miesto v pamäti zariadenia. Má však svoje výhody:

 • Funguje bez prerušenia, aj keď je stránka nedostupná, klient na stiahnutie funguje naďalej;
 • Poskytuje zjednodušený systém autorizácie, hráč sa musí do profilu prihlásiť automaticky iba raz.

Mobilná verzia aj aplikácia na stiahnutie umožňujú plný prístup ku všetkým funkciám kasína: automatom, peňažným transakciám, bonusom a lotériám. Každý hráč si sám vyberie najlepší spôsob.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Tu sú odpovede na najčastejšie otázky používateľov týkajúce sa aplikácie kasína a jej inštalácie.

Kde si môžem stiahnuť mobilnú aplikáciu GoxBet?

Stiahnite si súbor APK a nainštalujte si aplikáciu kasína na našej oficiálnej webovej stránke v špeciálnej sekcii. Preberanie softvéru zo zdrojov tretích strán sa neodporúča. Na oficiálnych stránkach mobilných aplikácií (Apple Store a Google Play) nie je softvér k dispozícii, pretože nie je v súlade s ich zásadami a ponúka hru za peniaze.

Ako si môžem stiahnuť GoxBet na Andriod?

Ak si chcete softvér nainštalovať, jednoducho otvorte špeciálnu sekciu na oficiálnej webovej stránke kasína a kliknite na tlačidlo „Download“. Možno bude potrebné udeliť nastavenia miniaplikácie aj na inštaláciu softvéru zo zdrojov tretích strán.

Ako si stiahnem GoxBet do iOS?

Stiahnutie aplikácie GoxBet na zariadeniach Apple sa uskutočňuje rovnakým spôsobom.