Kasínové bonusy

Obsah

Goxbet Casino poskytuje svojim hráčom veľké množstvo bonusov.

Bonusy sú rozdelené do niekoľkých typov: trvalé a dočasné

Platné trvalé a dočasné bonusy sú zverejnené v sekcii „Propagácie a bonusy“. Administrácia online kasína Goxbet odporúča pravidelne kontrolovať túto kartu a svoj e-mail, aby ste nepremeškali skvelé ponuky.

Uvítací bonus Goxbet

Toto je prebiehajúca propagácia. Hráč môže získať 50 bezplatných roztočení valcov s pevnou sadzbou 1 euro. Maximálna výhra v rámci tohto bonusu je 45 eur. Stávkový koeficient je x15.

Ak chcete získať bezplatné zatočenia v roku 2021 Hit Slot od Endorphina, nemusíte si dopĺňať svoj účet. Ak však chcete získať späť výhru v 15-násobku sumy a naložiť s ňou podľa vlastného uváženia, musíte do zostatku vložiť peniaze.

Hneď po úplnom presadení bez vkladu v Goxbet si môžete aktivovať ďalšiu akciu.

Vkladový bonus Goxbet

Ak chcete získať bonus za prvý vklad vo výške 200 % z doplňovanej sumy, musíte ho aktivovať. Môžete to urobiť pri vklade sumy výberom príslušnej bonusovej ponuky.

Vložte čiastku od 10 eur alebo 10 dolárov, na bonusový účet sa pripíše ďalších 200 %.

Maximálna suma na doplnenie je 200 eur alebo 200 dolárov. Taktiež je stanovená maximálna stávka pre hru, v prípade vsadenia uvítacieho vkladu vo výške 5 USD/5 EUR.

Propagačné akcie a turnaje v GoxBet

Na stránke nie je samostatná sekcia s turnajmi a lotériami. Nie je to potrebné, pretože informácie je možné vidieť na bannerových reklamách na domovskej stránke. Pravidelní zákazníci tiež dostávajú newsletter s upozorneniami o pripravovaných akciách.

Kasínové bonusy goxbet

Turnaj je udalosť, v ktorej hráči medzi sebou súťažia v určitom online automate alebo skupine automatov. Výherný fond je najčastejšie veľký finančný obnos, ktorý je rozdelený medzi počet výhercov uvedený v podmienkach propagácie. Napríklad 10 ľudí sa môže stať lídrami turnaja. Ak chcete vyhrať, musíte urobiť maximálny počet stávok v online automate alebo získať najvyšší zisk v určitom časovom období.

Ak v turnajoch najčastejšie súťažia pravidelní zákazníci online kasín, potom môžu vyhrať lotériu aj začiatočníci bez najmenších skúseností s hraním. Za každých 350 hrivien dostanú hráči žreb do lotérie. Na konci akcie oznamujeme čísla šťastných žrebov. Ich majitelia dostávajú peňažné odmeny alebo iné hodnotné ceny.

Naše online kasíno má pre zákazníkov mnoho ďalších príjemných prekvapení! Napríklad na oficiálnom kanáli Telegram sú k dispozícii tajné propagačné kódy s hodnotnými cenami, ako aj losy za 10 eur. Všetko, čo potrebujete na účasť v žrebovaní, je prihlásiť sa na odber kanála @goxbet.

Časté otázky

Ako získať a použiť bonusy v GoxBet?

Ak chcete získať prístup k akýmkoľvek bonusom online kasína Goxbet, musíte sa zaregistrovať na oficiálnej webovej stránke. Už pri registrácii sa objaví prvý bonus bez vkladu v podobe 50 zatočení zadarmo v automate 2021 Hit Slot od Endorphina. Ďalšie bonusy budú dostupné v budúcnosti (+200 % za prvý vklad, +10 % za každé následné doplnenie zostatku atď.). Po prvé, bonusová odmena je na špeciálnom zostatku. Aby bolo možné tieto peniaze previesť na hlavný účet, je potrebné ich staviť s prihliadnutím na koeficient.

Je dôležité si uvedomiť, že aktívny môže byť iba 1 bonus. Ďalšiu ponuku je možné aktivovať až po jej úplnom presadení. Ak na to hráč zabudne, vyhraná suma sa spáli.

Aby ste nezmeškali objavenie sa nových akcií a bonusov, musíte sa prihlásiť na odber noviniek v našom online kasíne. Nepíšeme neustále listy na e-mail, ale len občas posielame našim klientom pripravované akcie. Môžete sa tiež prihlásiť na odber nášho oficiálneho kanála Telegram a zúčastniť sa pravidelných žrebovaní propagačných kódov v hodnote 20 eur a iných hodnotných darčekov. Podľa komentárov našich zákazníkov sú tu skutočne uverejnené najziskovejšie ponuky. A nielen stáli zákazníci, ale aj nováčikovia v online kasínach majú šancu vyhrať vysokú sumu. Hlavným pravidlom je, že osoba musí byť zaregistrovaná na oficiálnej webovej stránke.

Ako vymazať registračný bonus GoxBet?

Pred výberom a aktiváciou akcie by ste mali venovať pozornosť koeficientu. Čím je nižšia, tým je stávkovanie jednoduchšie. Napríklad koeficient x15 naznačuje, že hráč musí urobiť 15-krát viac stávok, ako je výška výhier v rámci bonusu. Je tiež dôležité vziať do úvahy, že 100 % stávky v automatoch s rotáciou valca ide na stávkovanie, zatiaľ čo v stolových a kartových hrách môže byť toto percento nižšie..

Čo je to kasínová stávka Goxbet?

Stávka sa líši v závislosti od typu zvoleného bonusu. Čím je tento ukazovateľ nižší, tým má hráč väčšiu šancu staviť dodatočne nahromadené prostriedky.
– 15 x za 50 zatočení zadarmo po registrácii (registračný bonus);
– x10 podlieha pravidelným vkladom;
– x45 za prvý vklad.