Bonusy

Rozsah bonusového programu každého online kasína je zhruba štandardný. Nové stránky, ako aj staršie a známejšie kasína rovnako využívajú celý arzenál bonusov, ktorý dnes existuje.

Ponuky pokrývajú všetky kategórie hráčov. Akcie, ktoré poskytujú v kasíne bonusy, sa líšia postavením účastníkov, časovým faktorom a formátom.

Hlavné typy kasínových bonusov

Bonusy od online kasíno Goxbet možno získať bezplatne, za registráciu, za potvrdenie mobilného telefónneho čísla, za inštaláciu mobilnej aplikácie. Na druhej strane je možné získať bonusy za vykonanie niektorých špecifických činností, ktoré ovplyvňujú kvalitu a obsah hry.

Bonusy bez vkladu

Bonusy tohto typu sú väčšinou voľné roztočenia — freespiny. Menej často v online kasínach ako bonus bez vkladu môžu hráči získať určitú sumu, ktorú by mali použiť na následné stávky v hre.

Viac informácií o bonus bez vkladu Goxbet, na špecializovanej stránke. Na nej sa dozviete podmienky prijatia a sumy so stávkou.

Bonusy bez vkladu sa môžu líšiť formátom a podmienkami, za ktorých sa točenia zadarmo poskytujú. Hlavné formáty v tomto prípade sú:

 • množstvo finančných prostriedkov, ktoré možno v hre použiť;
 • freespiny, ktoré možno použiť na hranie automatov;
 • cashback. V tomto prípade hráč dostane späť finančné prostriedky vynaložené na stávky. Percento vrátenia sa určuje podľa stavu hráča;
 • voľná hra. Prechod hry okamžite do bonusových kôl so zvýšenými šancami na výhru;
 • bezplatná účasť v hre.

Na získanie bonusu kasína bez vkladu musia hráči splniť nasledujúce podmienky:

 1. zaregistrovať sa na stránke;
 2. overiť;
 3. nainštalovať mobilnú aplikáciu;
 4. zúčastňovať sa turnajov;
 5. v rámci vernostného programu;
 6. ako narodeninový darček.

V každom z uvedených prípadov nemusia hráči vykonať žiadne riskantné akcie, aby získali bonusy. Jediným aspektom, ktorý je potrebné zvážiť pri darčekoch bez vkladu, sú podmienky stávkovania. Ak je získanie takejto podpory dosť jednoduché, bude veľmi ťažké takýto bonus získať späť. Stávky sú v tomto prípade pomerne tvrdé.

Bonusy do kasína

Hlavnou úlohou takýchto bonusov je motivovať používateľa, aby pristúpil k registrácii a stal sa stálym klientom stránky.

Získať uvítacie bonusy v kasíne možno za nasledujúcich podmienok:

 1. používateľ sa zaregistruje na stránke kasína (na stránke, v mobilnej verzii, v mobilnej aplikácii);
 2. hráč súhlasí s účasťou na propagačnej akcii;
 3. hráč vykoná prvý vklad v rámci stanoveného limitu.

Uvítací bonus môžu hráči získať aj bez prvého vkladu. Vo väčšine prípadov však na nových zákazníkov stránky čaká celý uvítací balíček. Uvítací bonus kasína môže zahŕňať:

 • určitú sumu peňazí, zvyčajne percento z výšky prvého vkladu;
 • bonusy za prvých päť po sebe nasledujúcich vkladov. A výška stimulov môže byť kumulatívna a vyjadrená ako percento z veľkosti každého vkladu;
 • freespiny a freebety. Takéto bonusy sa častejšie ponúkajú ako dodatočná náplň hlavnej ponuky.

Bonusy za vklad

Tento typ motivácie je najbežnejší a vzťahuje sa na všetky kategórie hráčov. Získať ho môžu noví zákazníci aj skúsení hráči. Poskytované za vklad sú najlepšie kasínové bonusy. Taký je názor väčšiny hráčov, ktorí tak či onak už stihli využiť takéto ponuky v praxi.

Hlavnou podmienkou získania takéhoto darčeka je dobitie účtu. Môže to byť prvý vklad alebo pravidelné dobíjanie uskutočnené v rámci hrania. Na získanie bonusu je potrebné vykonať vklad v rámci stanoveného limitu.

Limit pre bonus spravidla presahuje minimálny vklad v kasíne v 5 až 10-násobne. Na trhu virtuálnych hazardných hier sú online kasína, ktoré ponúkajú vkladové bonusy, oveľa viac ako kasína s odmenami bez vkladu. Vysvetľuje sa to tým, že práve na úkor vkladov hráčov môžu herne udržiavať výšku prevádzkového kapitálu.

Najmä bonusy kasín s vkladom sú rádovo väčšie a zaujímavejšie ako odmeny bez vkladu. Veľkosť vkladových bonusov sa vyjadruje v percentách vo vzťahu k výške vkladu.

Bonusy za registráciu

Povinne existuje v každom kasíne bonus za registráciu. Všetci používatelia, ktorí prejdú registráciou, dostanú od kasína bonus. Môže ísť o freespiny a sumu peňazí, ktorú stránka poskytuje len tak pre zábavu, ako motiváciu pre ďalšie hranie.

Opäť platí, že za registráciu účtu na hernej stránke má klient nárok na uvítací balíček. Táto ponuka sa vzťahuje aj na takéto bonusy.

Na získanie takéhoto bonusu musí hráč:

 1. Vytvoriť účet na hernom portáli;
 2. Vyplniť formulár v užívateľskom účte;
 3. Potvrdiť svoje telefónne číslo;
 4. Prejsť overenie;
 5. Doplniť hráčsky účet na minimálnu povolenú sumu.

Ako vidíme, požiadavky sú bežné a súvisia skôr s formálnosťami, ktoré predpisuje proces registrácie a následné zaradenie klienta do herného procesu. Dnes môže získať kasínový bonus hociktorý klient, ktorý len súhlasil s účasťou v bonusovom programe. Aká je veľkosť bonusu a aké sú podmienky na pretočenie — to je iná vec.

Free spiny (roztočenia)

Charakteristickým znakom bonusového programu online kasína Goxbet sú bonusy typu free spiny (roztočenia). Ide o analógiu k voľným stávkam, ktoré sa poskytujú hráčom, ktorí sa zúčastňujú športových stávok. Free spiny alebo bezplatné roztočenia sú pripravené ponúknuť všetkým svojim klientom všetky herné prevádzky bez výnimky. Navyše, v každom kasíne sa bonus môže poskytovať za rôznych podmienok.

Bezplatné roztočenia môžete získať ako súčasť uvítacieho balíka, tak aj ako súčasť bonusu za vklad alebo za bezvkladový bonus. Jediný rozdiel v každom konkrétnom prípade je počet bonusov a názvy hracích automatov, na ktorých ich treba použiť.

Ak chcete získať podrobné informácie o tom, ako získať roztočenia zdarma v kasíne, prejdite do špeciálnej sekcie na našej webovej stránke.

Cashback (spätný bonus)

V ponuke online herných klubov sú k dispozícii aj spätné bonusy, nazývané cashback. Tieto kasínové bonusy sa poskytujú už stálym klientom. Hlavným cieľom týchto ponúk je motivovať hráčov k ďalším hrám.

Cashbacky môžu byť individuálne alebo poskytované v rámci vernostného programu. Návrat sa uskutočňuje iba na základe počtu uzatvorených stávok a strate sumy. Veľkosť cashbacku sa mení a dosahuje 1-30% z veľkosti strateného množstva peňazí hráča. Okrem toho sa veľkosť cashbacku určuje podľa statusu klienta.

Wageringové požiadavky na spätný bonus sú zriedkavé. V niektorých prípadoch môžu hráči vybrať získané peniaze na svoj hráčsky účet. Niekedy je klientovi navrhnuté použiť získané sumy na nové stávky v hazardných hrách.

Turnaje a lotérie

Bonusy v kasíne je možné získať aj v inom formáte. Hráči, ktorí pravidelne hrajú a uzatvárajú stávky, môžu byť pozvaní na účasť v turnaji. V kasíne sa turnaje uskutočňujú neustále a mnohé z nich majú pomerne slušný jackpot. V bežnej situácii hráč na účasť v turnaji podá prihlášku. V prípade s bonusom sa takáto prihláška podáva automaticky v mene hráča.

Výhodou tohto ponúkaného riešenia je, že hráč vďaka bonusu obchádza kvalifikačné a predchádzajúce kolá, vstupujúc do hry už na etape rozdelenia jackpotu.

Podobne fungujú bonusy, ktoré predstavujú vstupenky do lotérií. Takéto výhody je možné získať individuálne ako odmenu za aktívne hranie alebo ako kompenzáciu za neúspechy na hernom poli.

Ako správne vybrať kasínový bonus

Informácie o najlepších kasínových bonusoch sa pravidelne zverejňujú na webových stránkach kasín. Zvyčajne údaje o najatraktívnejších akciách a ponukách sú uverejnené v rebríčkoch. Preto pri výbere herného miesta môžete spolahnúť na informácie o bonusoch.

Teraz podrobnejšie o tom, ako správne zvoliť výber v prospech jedného alebo druhého online zariadenia pri hodnotení jeho bonusov.

Naše odporúčania pre výber kasínového bonusu

Pri výbere kasína s bonusmi je potrebné zohľadniť celý rad faktorov, od ktorých závisí budúci úspech vo hre vďaka odmenám. Prvá vec, na ktorú je potrebné sa zamerať:

 • Aký typ odmeny (uvítací, za vklad, bez nutnosti vkladu);
 • Formát daru (peniaze, free spiny alebo cashback);
 • Podmienky získania (čo musia hráči urobiť, postup akcií);
 • Podmienky pretočenia (wager).

Väčšinou začiatočníci využívajú uvítacie bonusy. Získaním po registrácii slušnú sumu peňazí a free spinov môžu hráči na začiatku svojej herní kariéry výrazne zvýšiť svoje šance na výhru.

Skúsení hráči, ktorí pravidelne hrajú, prispievajú do svojich herných účtov. Preto ich zaujímajú bonusy, ktoré sa poskytujú za vklady. Pomocou takýchto ponúk môžu zlepšiť svoju finančnú situáciu po neúspešnej sérii alebo naopak, vyhrať väčšiu cenu.